kontroler niskie opóźnienie

Jesteś graczem i zależy Ci na niskim opóźnieniu? Razer ma dla Ciebie idealny kontroler

Newsy

Podczas trwających targów CES 2020 Razer przedstawił nowy kontroler do urządzeń mobilnych. Oto Kishi mający kusić klientów niskim opóźnieniem podczas rozgrywki. Ponad dwa miesiące temu na naszym portalu mogliście sprawdzić jakiego typu konstrukcje są obecnie popularne i dostępne na rynku. Znalazł się tam także produkt Razera o nazwie Serval. Był to w zasadzie pad z dedykowanym uchwytem. Następnie zapowiedziano Junglecata, ale był skierowany do bardzo wąskiej grupy klientów (lista wspieranych urządzeń była bardzo krótka). Czy najnowszy kontroler Razera namiesza na rynku, czy szybko o nim zapomnimy?

Niskie opóźnienie było dla Razera priorytetem podczas projektowana kontrolera Kishi

kontroler niskie opóźnienie

Kontroler przeznaczony jest dla smartfonów z iOS oraz Androidem. Po umieszczeniu w nim smartfona – zestaw przypomina konsolę Nintendo Switch. Urządzenie stworzono przy współpracy z GameVice. Firma ta, podobnie jak Razer ma już dość spore doświadczenie w tworzeniu kontrolerów dla graczy. Kluczową przewagą Kishi nad konkurencją jest bardzo niskie opóźnienie mające znacząco poprawić komfort podczas rozgrywki. Jest to niezwykle ważne podczas zabawy z tytułami, w których liczy się każda milisekunda. Co za tym idzie możliwości pada najbardziej docenią osoby grające w Call of Duty: Mobile lub inne tytuły stawiające na rywalizację z żywymi przeciwnikami.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Jak udało się uzyskać w kontrolerze tak niskie opóźnienie?

kontroler niskie opóźnienie

Zastosowano połączenie USB-C, które jest znacznie szybsze niż Bluetooth. Co ciekawe kontroler posiada port USB-C Passthrough, dzięki czemu możemy jednocześnie grać i ładować naszego smartfona. Pad jest zasilany bezpośrednio z podłączonego urządzenia, więc póki on ma energię, to możemy się cieszyć grą na kontrolerze. Nie musimy dbać o jego wcześniejsze naładowanie. Jeżeli chodzi zaś o samą konstrukcję, to nie mamy tu nic przełomowego. Na renderach widać dość standardowe ułożenie gałek analogowych, krzyżaka oraz przycisków i spustów. Całość wygląda bardzo ładnie. Zapowiada nam się więc bardzo ciekawy kontroler. Musimy jednak poczekać na informacje o cenie i dacie premiery. Póki co wiadomo jedynie, że Razer Kishi trafi na rynek na początku 2020 roku.

Zobacz także: Super Retro Champ – przenośna konsola retro z obsługą oryginalnych nośników

Źródło: Razer, The Verge, Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x