AnTuTu to bardzo popularna na całym świecie aplikacja, która pozwala testować wydajność urządzeń mobilnych. Platforma ma w zwyczaju każdego miesiąca publikować listę najwydajniejszych smartfonów – 2019 rok już za pasem, a więc AnTuTu udostępniło zestawienie za grudzień. Nie pozostaje nam nic innego, jak mu się przyjrzeć.

Najwydajniejsze smartfony według AnTuTu w grudniu 2019 roku ujawnione

AntTuTU grudzien 2019

W zestawieniu najwydajniejszych smartfonów zeszłego miesiąca królują propozycje od Chińczyków. Pierwsze trzy miejsca zostały absolutnie zdominowane przez Vivo. Na podium znalazł się kolejno model iQOO Neo 855, iQOO Pro 5G oraz NEX 3 5G. Czwarte i piątek miejsce zajął OnePlus z modelami 7T i 7 Pro. Na szóstym znalazł się smartfon dedykowany graczom – ASUS ROG Phone II.

Zobacz także: Netflix czy HBO GO? Subskrybuje oba, ale tylko z jednego namiętnie korzystam

Siódma pozycja przypadła Honorowi V30 Pro 5G, a ósma Realme X2 Pro. Ostatnie dwa miejsca zajęły smartfony Xiaomi – Black Shark II Pro, czyli urządzenie dla graczy, oraz Mi 9 Pro 5G. Nie da się ukryć, że grudniowe zestawienie jest podobne do tego opublikowanego w listopadzie – dominują chińskie konstrukcje. Aż dziw bierze, że na liście nie znalazły się żadne smartfony takich producentów jak choćby Samsung czy Huawei (nie licząc Honora jako sub-marki), ale cóż – może w styczniu sytuacja obróci się o 180 stopni, choć mówiąc szczerze to mało prawdopodobne. A Wasze urządzenia znalazły się w opisywanym top 10? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.