samsung galaxy s5 alpha 1214

 

Czym byłby obecny lider światowego rynku smartfonów, gdyby nie wydał kilku – albo i kilkunastu – odmian jednego urządzenia, flagowego oczywiście. Już kilka takich wersji (Galaxy K Zoom, S5 LTE-A, S5 Mini) poznaliśmy, w drodze znamy kilka innych i teraz właśnie w Sieci pojawiły się kolejne informacje na temat jednego z nich.

 

Powoli zbliżamy się do miesiąca następnych premier związanych z kolejnymi targami. Jest to wrzesień i targi IFA w Berlinie. Jednak również mniej więcej w tym samym czasie spodziewana jest zupełnie inna prezentacja, zdecydowanie bardziej popularna na świecie w postaci premiery nowego iPhone’a, który coraz częściej występuje w plotkach. Wszystko wskazuje na to, że właśnie ten smartfon doczeka się bezpośredniego konkurenta ze strony Samsunga. Otóż pisaliśmy już o Galaxy S5 Alpha, którego wyświetlacz ma mieć taką samą przekątną, co iPhone 6 (4,7-cala). Ta informacja niejako potwierdziła się dzięki ujawnionym zdjęciom tego smartfonu:

 

samsung galaxy s5 alpha 1219 samsung galaxy s5 alpha 1218 samsung galaxy s5 alpha 1217 samsung galaxy s5 alpha 1216 samsung galaxy s5 alpha 1215 samsung galaxy s5 alpha 1213 samsung galaxy s5 alpha 1212 samsung galaxy s5 alpha 1210 samsung galaxy s5 alpha 121

 

Dla przypomnienia, specyfikacja ma być bardzo zbliżona do pierwowzoru, a więc Galaxy S5 z kilkoma różnicami. Oczywiście oprócz mniejszego wyświetlacza (zapewne z rozdzielczością FullHD) pojawi się aluminiowa obudowa – z naciskiem na samą ramkę – oraz 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika bez możliwości rozbudowania jej.

 

W takim razie kiedy bezpośredni konkurent iPhone’a 6 się pojawi? Plotki twierdzą, że już w sierpniu, a więc przed konferencją Apple. Czyżby to miał być kolejny cios w stronę Apple? Poprzednim, stosunkowo świeżym był następujący filmik:

 

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.