ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Google Pixel 4a gotowy do premiery

Pixel 4a i nic więcej – Google pokaże tylko jednego smartfona?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Niedawno do Sieci przedostał się wygląd Pixela 4a, który naturalnie został wygenerowany z danych CAD. Google nie planuje wprowadzać wielkich rewolucji do swojego taniego smartfona, ale plotki głoszą, że Amerykanie mogą też nie planować nic więcej. Tym samym Pixel 4a XL może w ogóle nie powstać, co byłoby jedną z największych zmian w postępowaniu Google odkąd tylko są na swoim. Przy okazji też poznaliśmy wersje kolorystyczne, które gigant z Mountain View może szykować dla Pixela 4a.

Pixel 4a XL może nie powstać – Google pokaże tylko jednego średniaka

google pixel 4a xl nie powstanie

Głosy o tym, jakoby Pixel 4a XL miał nie ujrzeć światła dziennego, pochodzą bezpośrednio od Dave’a Lee, czyli jednego z bardziej znanych YouTuberów związanych z mobilnymi technologiami. Nie jest on co prawda znany z przedpremierowego ujawniania planów poszczególnych producentów, ale też Google niejednokrotnie, acz nie wprost pokazywało, że lubi współpracować z wydawcami na ich platformie filmowej. Dodatkowo ten sam pan wskazuje, że dla Pixela 4a szykowane są trzy wersje kolorystyczne: czarna z zielonym akcentem, biała z koralowym oraz niebieska z różowym. Ostatnią możecie podziwiać na zmodyfikowanym powyżej wyglądzie, który ujawnił OnLeaks.

Zobacz też: Na Xiaomi Mi Mix Alpha jeszcze trochę poczekamy.

Tym samym premiera tylko 5,8-calowego Pixela 4a bez Pixela 4a XL ma szansę być pierwszym tego typu wydarzeniem, kiedy Google prezentuje tylko jednego smartfona. Od samego początku istnienia telefonów z tej rodziny Amerykanie pokazywali bazowy model i jego powiększoną wersję z minimalnie lepszą specyfikacją. Dlaczego tym razem ma być inaczej? To niewątpliwie ciekawa zagadka, ale nie wiadomo, czy kiedykolwiek ją rozwiążemy.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy