Sony

Sony już na dniach pokaże „unikalną wizję przyszłości”

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Targi Consumer Electronic Show, w skrócie CES, rozpoczną się już na dniach. Podczas ich trwania swoją prezentację zaplanowało wiele firm, w tym Sony, które właśnie poinformowało, że pokaże wówczas „unikalną wizję przyszłości, łączącą kreatywność i technologię w jedną całość jak jeszcze nigdy dotąd, aby dostarczyć nowych emocji i wrażeń”. Nie da się ukryć, że brzmi to co najmniej intrygująco.

Sony na targach CES 2020 – co może pokazać firma?

Sony logo

Na razie nie wiadomo, co Sony miało na myśli przez „unikalną wizję przyszłości”, jednak jest duża szansa, że firma mówi o konsoli PlayStation 5, która ma trafić do sklepów już pod koniec bieżącego roku. Podczas zeszłorocznych targów CES Sony pochwaliło się, że PlayStation 4 trafiło już do ponad 91 milionów nabywców, więc ten rok wydaje się idealny, aby zdradzić nieco więcej informacji o PS5. Należy wspomnieć, że jeśli do tego dojdzie, to gigant i tak raczej nie wyłoży od razu wszystkich kart na stół.

Zobacz także: Samsung wypuścił styczniową aktualizację zabezpieczeń szybciej niż Google dla Pixeli

Podczas Consumer Electronic Show rzadko kiedy zapowiadane są nowe smartfony, więc jest niewielka szansa, że Sony zdecyduje się pokazać coś nowego, choć wyczekiwana Xperia 3 ze Snapdragonem 865 i prawdopodobnie aż sześcioma obiektywami byłaby miłym zaskoczeniem. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać, gdyż już 6 stycznia dowiemy się, co Japończycy rozumieją przez „unikalną wizję przyszłości”. Macie jakieś typy? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy