ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
smartfon do 4000 zł - galaxy s10+

Samsung wypuścił styczniową aktualizację zabezpieczeń szybciej niż Google dla Pixeli

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Jeśli chodzi o jakość i szybkość wydawania aktualizacji, Samsung w ostatnim czasie bardzo pozytywnie zaskakuje. Uaktualnienie do Androida 10 dla serii Galaxy S10 i Galaxy Note10 trafiło do użytkowników przed obiecanym terminem, a teraz pierwsze osoby otrzymują już styczniową aktualizację zabezpieczeń. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Samsung wyprzedził samo Google, które nie zdążyło jeszcze wydać paczki dla swoich urządzeń z linii Pixel.

Samsung wypuszcza styczniową aktualizację zabezpieczeń dla Galaxy S10 i Galaxy Note10

galaxy note10

Pierwsi użytkownicy smartfonów z serii Galaxy Note10 z Niemiec otrzymali już aktualizację zabezpieczeń datowaną na styczeń. Uaktualnienie oznaczone numerem N970FXXS1BSLD nie przynosi poza tym żadnych innych nowości. Jeśli zaś chodzi o rodzinę Galaxy S10, to najnowsze poprawki zabezpieczeń otrzymali na chwilę obecną wybrani mieszkańcy Szwajcarii. Paczka nosi oznaczenie G97*FXXS3BSL4 i tak samo jak w przypadku Galaxy Note10, nie zawiera nic innego.

Zobacz także: Ciąg dalszy styczniowej wyprzedaży w PlayStation Store – zbiór kolejnych 40 najlepszych przecen

Nie da się ukryć, że Samsung po raz kolejny zaskoczył, bo przecież mamy dziś dopiero 3 stycznia. Dokonanie firmy jest jeszcze bardziej imponujące gdy weźmie się pod uwagę fakt, że nawet Google nie wydało jeszcze styczniowych poprawek zabezpieczeń dla Pixeli, za co swoją drogą szczerze przeprasza i obiecuje, że wkrótce powinno się to zmienić. Wspomniane poprawki powinny trafić do użytkowników Galaxy Note10 i Galaxy S10 z Polski w ciągu kilku najbliższych dni.

Źródlo: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy