ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 7 Pro

Nowa aktualizacja OxygenOS wprowadza funkcję, którą smartfony OnePlusa powinny mieć od dawna

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to świetna firma, która słynie z flagowych smartfonów w przystępnych cenach. Wszystkie urządzenia producenta działają pod kontrolą Androida z nakładką OxygenOS. Teraz światło dzienne ujrzało uaktualnienie wprowadzające funkcję, która już dawno powinna być obecna w smartfonach OnePlusa, bo większość konkurencji zdecydowała się na jej implementacje już lata temu. O czym mowa? Ano oczywiście o trybie obsługi jedną ręką.

OxygenOS w końcu z trybem obsługi jedną ręką

oxygenos tryb osługi jedną ręką

Tak, to prawda – tryb obsługi jedną ręką w końcu zawitał do OxygenOS. Na razie w otwartej becie numer 8, która dotarła dotychczas tylko do właścicieli OnePlusa 7 i OnePlusa 7 Pro, ale zawsze. Oczywiście opisywana nowość trafi także na pozostałe smartfony OnePlusa, lecz póki co ciężko powiedzieć, kiedy to nastąpi.

Zobacz także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy S10e, Huawei P30 Lite, Huawei Y5 2019 i więcej w bardzo dobrych cenach!

Po zainstalowaniu wspomnianej aktualizacji w celu włączenia trybu obsługi jedną ręką wystarczy udać się do ustawień Szybkich gestów (Quick gestures) i zaznaczyć odpowiednią opcję. Co ciekawe, podejście OnePlusa do trybu obsługi jedną ręką jest zupełnie inne od pozostałych producentów, bowiem jego uruchomienie nie sprawia, że cały ekran zostaje zminimalizowany. Poza tą nowością najnowsza aktualizacja poprawia kilka błędów związanych z aparatem oraz podbija pakiet zabezpieczeń na grudzień 2019. Korzystacie z trybu obsługi jedną ręką w swoich smartfonach? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy