Niektórzy mogą odnieść wrażenie, że YouTube cały czas szuka swojego ja, gdyż co chwilę podkreślane są różne aspekty tego portalu. Obecnie trwają próby pokazania tego serwisu jako swego rodzaju portalu społecznościowego, gdzie istotne są komentarze. Niektórzy już mogą widzieć tę sekcję z wyższym priorytetem, ale to nie koniec pomysłów programistów Google. Teraz wypowiedzi oglądających będą stanowić też podsumowanie osób w ramach oglądanego kanałów, co może dać wiele do zrozumienia potencjalnym subskrybentom.

Sekcja ostatnich komentarzy na YouTube w podsumowaniu osoby w ramach danego kanału

Redaktorowi naczelnemu XDA Developers udało się spotkać wyjątkową nowość w aplikacji YouTube’a, która może przypaść do gustu tym, co wchodzą oglądać filmy właśnie dla komentarzy. Podczas przejścia do tej sekcji możecie otrzymać powiadomienie o treści: Nowość! Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o tym użytkowniku! Oczywiście to luźne tłumaczenie, ale dokładnie wyjaśnia, co widzimy na drugim zrzucie ekranu. Google chce pozwolić nam w prosty sposób analizować ostatnie komentarze konkretnych osób w ramach danego kanału. W ten sposób szybko dowiemy się, co tak właściwie prezentuje nas potencjalny rozmówca.

Zobacz też: Apple patentuje wirtualne głośniki dla MacBooków.

Tak jak to zazwyczaj bywa, tak i tym razem nie spodziewajmy się, że Google szybko wyda powyższą zmianę do wszystkich użytkowników. O ile ta została zauważona w wersji YouTube oznaczonej numerem 14.50.53, tak dodatkowo zapewne należy otrzymać błogosławieństwo od serwerów Amerykanów. Innymi słowy, cierpliwości. Tylko czy chętnie będziecie korzystać z tego rozwiązania? Ciekawią Was komentarze na YouTube i dalsza analiza poszczególnych osób?

Źródło: XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.