Xiaomi to ogromna firma, która ma w swoim portfolio bardzo wiele przeróżnych produktów z najróżniejszych kategorii. Nie tak dawno temu producent zapragnął poszerzyć swoją ofertę smartwatchy i pokazał światu tańszego klona Apple Watcha – Mi Watch. Niedawno zapowiedział także Watch Color, którego oficjalna premiera odbyła się dziś.

Xiaomi Watch Color – premiera

Xiaomi Watch Color

Choć premiera nowego smartwatcha Xiaomi, Watch Color, odbyła się dopiero dziś, już wczoraj dowiedzieliśmy się o nim absolutnie wszystkie wszystkiego. Jeśli więc chcecie się zapoznać m.in. z pełną specyfikacją tego urządzenia, to odwiedźcie wczorajszy tekst Łukasza o Watch Color, który odpowiada na wszystkie pytania.

Zobacz także: Niektóre smartfony z serii Pixel przedstawiają magiczną sztuczkę: znikające ikony aplikacji

Dzisiejszy news jest swojego rodzaju przypomnieniem, że Xiaomi wypuściło nowy smart-zegarek. W dużym skrócie urządzenie charakteryzuje się 1,39-calowym ekranem AMOLED, a ponadto zostało wyposażone w wiele ciekawych funkcji, w tym NFC. Watch Color ma ponadto kilka trybów aktywności dla osób, które są ze sportem za pan brat. Nie można oczywiście zapomnieć o sensorach, które odpowiadają za mierzenie różnych czynników. Jeśli chodzi o cenę, to smartwatcha wyceniono bardzo rozsądnie, jak to zresztą Xiaomi ma w zwyczaju. Za Watch Color w Chinach trzeba bowiem zapłacić jedyne 799 juanów, co z kolei przekłada się na około 435 złotych. Na razie nie wiadomo, czy opisany sprzęt pojawi się w Polsce.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.