OnePlus to bardzo ceniona firma, która regularnie wydaje nowe flagowce. Niedawno dowiedzieliśmy się, że producent zamierza pokazać światu coś nowego, co może być składanym smartfonem. Mowa oczywiście o Concept One – urządzeniu, o którym wciąż nie wiemy zbyt wiele, choć dziś dowiedzieliśmy się nieco więcej.

OnePlus Concept One na wideo

Na oficjalnym kanale OnePlusa w serwisie YouTube pojawił się dziś powyższy, bardzo krótki, bo zaledwie 11-sekundowy film. Dotyczy on urządzenia Concept One, które jak przyznaje sama firma, ma być rewolucyjne. Z tego niezwykle krótkiego zwiastuna możemy się dowiedzieć, że ekran w OnePlus Concept One będzie zakrzywiony, a ponadto smartfon (bo wszystko wskazuje, że będzie to smartfon) zostanie wyposażony w tzw. niewidzialny aparat, który najprawdopodobniej będzie widoczny tylko, gdy będzie używany. Wszystko wskazuje na to, że aby to osiągnąć, OnePlus wykorzystał zaawansowane technologicznie szkło zmieniające kolory.

Zobacz także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy S10e, Huawei P30 Lite, Huawei Y5 2019 i więcej w bardzo dobrych cenach!

Niewykluczone, że OnePlus planuje zamontować „niewidzialny aparat” także z przodu, co oczywiście musiałoby się równać z jego wtopieniem w ekran. To jednak tylko domysły, które wcale nie muszą się sprawdzić. Mimo dzisiejszego zwiastuna nadal nie wiemy, czym na dobrą sprawę jest Concept One. Wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia ze składanym smartfonem, ale dla pewności lepiej poczekać do konferencji firmy na targach CES w dniach 7-10 stycznia, gdzie wszystko stanie się jasne.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.