Targi CES 2020 tym roku odbędą się one w dniach 7-10 stycznia w Las Vegas w Nevadzie. Podczas gdy nikogo nie dziwi, że AMD planuje obecność na targach, Team Red ogłosił oficjalną datę konferencji prasowej. Ta została zaplanowana na poniedziałek 6 stycznia o 14:00 PST, czyli o 23:00 czasu polskiego, w Mandalay Bay. Ich gospodarzem będzie nieoceniona dr Lisą Su, pod której skrzydłami Czerwoni osiągnęli to, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe.

Poniedziałkowa konferencja AMD

AMD zadeklarowało również, że w tym roku dokona przełomu w zakresie obliczeń o wysokiej wydajności. Transmisja na żywo z imprezy odbędzie się na kanale YouTube firmy AMD, a zarchiwizowana wersja pojawi się w dwie godziny po transmisji. Choć wszyscy zgadują, co AMD ma w rękawie na CES w tym roku, to jednak pojawiły się pogłoski na temat nowych produktów. Czerwoni przygotowują swoją linię Ryzen 4000, która będzie oparta na architekturze Zen 3.

Zobacz też: Samsung już jest gotowy na 2021 rok – nowe nazwy dla Galaxy A zastrzeżone

Jest szansa, że AMD poruszy ten temat. Jednak CES to zbyt wcześnie na ogłoszenie gotowych produktów. Bardziej prawdopodobnym terminem premiery są targi Computex 2020. Pojawiła się także plotka o pojawieniu się Threadrippera 3980X, który podobno ma 48 rdzeni i 96 wątków. Ma się także pojawić Radeon RX 5600 XT, który podobno ma się plasować gdzieś pomiędzy GTX 1660 Ti a RTX 2060 Nvidii. To jednak na razie jedynie plotki. O tym, co AMD ma nam do przekazania dowiemy się już w nocy z poniedziałku na wtorek.

Źródło: TechSpot

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.