Aktualizacja Motoroli Xoom do 3.1 rozpoczęta

Newsy

01

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Posiadacze Motoroli Xoom mogą wreszcie odetchnąć – dzisiaj oficjalnie rozpoczęła się aktualizacja do kolejnej wersja Androida Honeycomb. O dziwo, zgodnie z podaną wcześniej datą.

Nie zmienia to faktu, że użytkownicy mogą się czuć zawiedzeni – w końcu pierwszy tablet z Androidem 3.0 miał mieć najlepsze wsparcie. A tymczasem inne urządzenia dostają aktualizacje, na które posiadacze Xooma muszą czekać; najlepszym przykładem jest Asus Transformer.

Gwoli ścisłości, druga wersja Honeycomba była już dostępna, ale tylko mieszkańców USA. Do Europy dotarła dopiero teraz. Motorola informuje, że będzie ona wprowadzana stopniowo, więc możliwe, że będziemy musieli jeszcze kilka dni poczekać.

Teraz pozostaje nam wypatrywać Androida 3.2 – oby tym razem wszystko poszło szybciej.

 

XoomUpdate

źródło: facebook.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x