Pod koniec września ubiegłego roku Xiaomi zszokowało całą branżę mobilną i pokazało światu Mi Mix Alpha – rewolucyjny smartfon rodem z filmów Sci-Fi. Później dowiedzieliśmy się, że urządzenie zostanie wyprodukowane w limitowanym nakładzie, by trafić do sprzedaży w grudniu. Niestety ten plan nie wypalił, a data premiery Mi Mix Alpha została przesunięta i na razie nie wiadomo na kiedy.

Premiera Xiaomi Mi Mix Alpha przesunięta

Xiaomi Mi Mix Alpha

Nie da się ukryć, że Mi Mix Alpha prezentuje się fenomenalnie. Rewolucyjne urządzenie można było ostatnio obejrzeć w nowym salonie Xiaomi w Polsce, jednak wyłącznie zza grubej szyby. Niestety wszyscy, którzy ostrzyli zęby na opisywany produkt, z pewnością się zawiodą, bo jego data premiery została przesunięta, o czym poinformowało samo Xiaomi. Niestety firma nie podała na kiedy, więc równie dobrze Mi Mix Alpha może odejść w niepamięć i nigdy nie trafić do sprzedaży.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: Google spóźnia się z aktualizacjami dla Pixeli. Gigant przeprasza i wyjaśnia sprawę

Jak już wspomniałem, produkcja tego sprzętu miała się odbyć w limitowanej liczbie sztuk, jednak wygląda na to, że Xiaomi nie podołało sprawie i nie doceniło wyzwania, jaki bez wątpienia jest „złożenie w całość” tak zaawansowanej słuchawki. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, aby Mi Mix Alpha jeszcze kiedyś, a najlepiej w najbliższym czasie, trafił do sprzedaży. Choć gdy tak się stanie, to przypominam, że urządzenie wyceniono na 19999 juanów, co przekłada się na ok. 11229 zł.

Źródło: PhoneArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.