ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Redmi note 8 xiaomi 2019

Xiaomi przygotowuje mocniejsze wersje Redmi Note 8 oraz Redmi K30 5G

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Xiaomi to niesamowicie rozpoznawalna firma, która nieustannie wydaje nowe smartfony. Gigant ma nawet swoją submarkę Redmi, która radzi sobie coraz lepiej. Dziś dowiedzieliśmy się, że Redmi Note 8 oraz Redmi K30 5G otrzymają mocniejsze wersje – specjalnie dla tych, którzy lubują się w cyferkach. Chętni z pewnością się znajdą.

Mocniejsze wersje Redmi Note 8 i Redmi k30 5G w drodze

Redmi K30 5G

Nie ma sensu przedłużać, więc prosto z mostu: Redmi Note 8 dostanie wersję z 8 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej, a Redmi K30 5G z aż 10 GB RAM. O „dobrej nowinie” dowiedzieliśmy się dzięki certyfikacji TENAA, gdzie obu urządzeniom zaktualizowano specyfikację. Poza różnicami w pamięci RAM i pamięci wewnętrznej nie zmieniło się oczywiście zupełnie nic, bo zresztą nie miałoby to sensu.

Zobacz także: Aplikacja mObywatel ma już milion użytkowników, a jeszcze więcej z nas korzysta z Profilu Zaufanego

Niestety na razie nie wiadomo, kiedy nowe warianty Redmi Note 8 i Redmi K30 5G trafią do sklepów, choć nie zapowiada się, by dla nas Polaków miałoby to mieć jakiekolwiek znaczenie – zamiast Redmi Note 8 w Polsce jest Redmi Note 8T i nie wygląda na to, żeby miał on dostać nową wersję. Co więcej, nie wiemy też, za ile będzie można je kupić, lecz z pewnością drożej niż modele, które aktualnie są dostępne na rynku. Dla przypomnienia – Redmi K30 5G to smartfon ze Snapdragonem 765G, czyli pierwszym procesorem ze średniej półki, który może się pochwalić modemem 5G. Redmi Note 8 z kolei reprezentuje nieco niższy szczebel, bo sercem urządzenia jest całkiem wydajny Snapdragon 665. Uważacie, że nowe warianty wymienionych smartfonów są potrzebne? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy