Od dłuższego czasu wiadomo, że Samsung pracuje nad Galaxy S10 Lite – nieco okrojoną wersją Galaxy S10. Najnowsze doniesienie wskazuje jednak, że Koreańczycy zamierzają zawstydzić flagowce z 2019 roku, bowiem S10 Lite ma zostać wyposażony w pewną „bezprecedensową technologię”.

Samsung Galaxy S10 Lite z zaawansowaną technologią w aparacie

galaxy note10 lite galaxy s10 lite

Ice Universe, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży” za pośrednictwem posta na Twitterze poinformował, że Galaxy S10 Lite trafi na rynek z „bezprecedensową technologią optycznej stabilizacji obrazu, która będzie nawet lepsza od tej we flagowcach z 2019 roku”. Swoje trzy grosze dorzucił też informator OnLeaks, według którego Samsung nazywa tę niezwykle zaawansowaną technologię „Super Steady OIS”.

Zobacz także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy S10e, Huawei P30 Lite, Huawei Y5 2019 i więcej w bardzo dobrych cenach!

Na razie nie wiemy, czym dokładnie będzie się wyróżniało to rozwiązanie, jednak możemy śmiało założyć, że rzeczywiście mamy do czynienia z czymś nowym. Oczywiście należy wspomnieć, że cały czas mówimy o niepotwierdzonych przeciekach, które mimo świetnej reputacji obu informatorów, mogą się nie sprawdzić. Mówiąc krótko – dopóki w temacie nie wypowie się sam Samsung, niczego nie możemy brać za pewnik. Jeśli jednak Galaxy S10 Lite rzeczywiście zostanie wyposażony w opisywaną technologię, to przyznam szczerze, że będę nieco zdziwiony, bo przecież za rogiem czeka już flagowa seria Galaxy S20. Premiera Galaxy S10 Lite rzekomo ma się już odbyć już 10 stycznia. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.