Premiera HTC Puccini już 1 września?

Newsy

htc-logo

HTC w swojej ofercie ma 7-calowy tablet, który nosi nazwę Flyer – jednak wiemy już, że wkrótce do sprzedaży powinno trafić nowe urządzenie, które tym razem będzie miało większy ekran i system Honeycomb. Kiedy Puccini trafi do sprzedaży?

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pierwsze informacje na temat Pucciniego pojawiły się już w czerwcu. HTC jako jeden z najważniejszych graczy na rynku urządzeń wykorzystujących system Android nie może sobie pozwolić na brak tabletu z systemem Honeycomb w swojej ofercie. Wygląd i konfiguracja sprzętowa wskazują na to, że będzie to jeden z najmocniejszych tabletów.

HTC Puccini

HTC Puccini ma być wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomma, który będzie taktowany zegarem o częstotliwości 1.2 lub 1.5 GHz – nie wiadomo jeszcze, które doniesienia zostaną potwierdzone. Producent zdecydował się na zastosowanie układu graficznego Adreno 220, co ma z pewnością dość duże znaczenie dla osób, które zamierzają korzystać z bardziej wymagających aplikacji.

Ekran będzie miał przekątną 10.1 cala i rozdzielczość 1280 x 800 pikseli. Producent przewidział również aparat cyfrowy 8 Mpx z lampą błyskową i modem obsługujący transmisję danych w standardzie 4G. Nad całością kontrolę ma sprawować najnowszy Honeycomb 3.2 z doskonale wszystkim znaną nakładką Sense UI.

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, HTC zaplanowało premierę na 1 września. Nadal nie wiadomo, jaka będzie cena tego urządzenia. HTC najprawdopodobniej ustali cenę, która sklasyfikuje to urządzenie w czołówce najdroższych tabletów z systemem Honeycomb. Część osób ma nadzieję, że po premierze obniżona zostanie cena Flyera.

źródło: HTCSource


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x