Apple ma w swoim portfolio naprawdę sporo różnych urządzeń. Zdecydowanie najpopularniejszym jest rodzina iPhone, ale nie można też zapominać o słuchawkach o nazwie AirPods. Pewna mama siedmiolatka uznała, że będą one świetnym prezentem pod choinkę. Niestety nie spodziewała się tego, co nadejdzie – jej syn połknął jedną słuchawkę.

Dziecko połknęło słuchawkę AirPods od firmy Apple

Połknięte airpodsy

Dla Kiary Stroud słuchawki AirPods wydawały się idealnym prezentem dla jej siedmioletniego syna. Kobieta rzeczywiście je kupiła i sprezentowała dziecku z okazji Świąt Bożego Narodzenia, jednak jak sama teraz przyznaje – nie spodziewała się, że jedna ze słuchawek może wylądował w żołądku jej dziecka. Kiedy chłopiec połknął AirPodsa, zmartwiona matka od razu pojechała z nim do szpitala. Jak nie trudno się domyśleć, lekarze byli naprawdę zdziwieni, bo w końcu niecodziennie przyjmuje się pacjenta, który połknął bezprzewodową słuchawkę.

Zobacz także: Za kilka lat smartfony najprawdopodobniej będą nudne do bólu – przynajmniej z wyglądu

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło – lekarze zapewnili, że słuchawka prędzej czy później opuści żołądek siedmiolatka i nie ma potrzeby operować. Chłopiec przez całą sytuację nabawił się sporej traumy, bo podobno nie chce już nawet przebywać w okolicach smartfona, a tym bardziej odtwarzać muzyki. Cała sytuacja pokazuje, że tak małe słuchawki dla tak małych dzieci nie są zbyt dobrym pomysłem na prezent – z pewnością opisany przeze mnie przypadek nie jest pierwszym w historii.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.