samsung zero bezel 8k tv wyglad design

Samsung Zero Bezel 8K TV – poznajcie wygląd bezramkowego telewizora

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Różnice pomiędzy technologią smartfonów i urządzeń mobilnych powoli się zacierają. Nie da się ukryć, że Smart TV bardzo wzoruje się na ergonomii znanej ze smartfonów i tabletów. Tym samym też niektóre mody są pokrewne. Tak jak od lat producenci telefonów dążą do pełnej bezramkowości, tak w przypadku telewizorów jest podobnie i Samsung Zero Bezel ma być idealnym przykładem. Telewizor ten pojawił się w plotkach kilka dni temu, a teraz do Sieci trafiły grafiki, które prawdopodobnie przedstawiają ten wyjątkowy sprzęt. W takim razie przyjrzyjmy się mu.

Wygląd Samsunga Zero Bezel 8K TV w Sieci

Jak sama nazwa telewizora Samsunga wskazuje, Zero Bezel ma nie mieć ramek. Oczywiście co niektórzy mogą dopatrzeć się na powyższych grafikach delikatnego paska pod ekranem, ale też nie czepiajmy się za bardzo. W końcu to teoretycznie grafiki prasowe, które też mogą nieco odbiegać od rzeczywistego produktu. W kwestii technicznych powinniśmy spodziewać się, że Samsung Zero Bezel będzie oferowany w rozmiarach od 65 cali w górę. Mniejsze przekątne teoretycznie nie są fizycznie możliwe, aby były bezramkowe. Oczywiście nie zabraknie rozdzielczości 8K i… to tak naprawdę wszystko, co wiemy na temat omawianego telewizora.

Zobacz też: Podsumowanie 2019 roku od Netflixa.

Z plotek dowiadujemy się jedynie, że masowa produkcja ma ruszyć w lutym, ale Samsung zaprezentuje ten telewizor za kilka dni, na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas. Te startują już 7 stycznia, więc możemy odliczać dni i godziny do poznania Zero Bezel TV. Oczywiście nie liczmy na to, że będzie to tani produkt.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy