ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi huami bezprzewodowe sluchawki amazfit bip s

Huami Amazfit Bip S – portfolio Xiaomi pozna wyjątkowego smartwatcha

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Huami to nie tylko firma, która z nazwy przypomina Xiaomi. To ona odpowiada za kluczowe hity urządzeń noszonych, które znajdziemy w portfolio tej drugiej. Obok marki Amazfit też wszystkie Mi Bandy od podstaw zostały stworzone przez Huami. Oczywiście w Polsce możemy kupić propozycje z rodziny Amazfit jak chociażby recenzowany przez nas smartwatch Amazfit Stratos. Amazfit Bip S ma szansę wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie, podobnie jak zwykły Amazfit Bip.

Huami Amazfit Bip S, czyli smartwatch Xiaomi z długim czasem pracy

Zapowiedź Amazfit Bip S przez producenta jest o tyle niespodziewana, że omawianego smartwatcha mamy poznać na targach CES w Las Vegas już za tydzień. Na razie wiemy naprawdę niewiele na temat tego produktu. Z oficjalnego tweeta możemy się jedynie dowiedzieć tego, że firma ma stawiać na bardzo długie działanie akumulatora. To może zostać osiągnięte za sprawą wyświetlacza transfleksyjnego, który jest domeną smatwatchy Amazfitów.

xiaomi huami bezprzewodowe sluchawki amazfit bip s

Niemniej nowy smartwatch to niejedyna zapowiedziana nowość. Do gry mają też wejść prawdziwie bezprzewodowe słuchawki, które muszą być teraz obowiązkowe w portfolio każdego producenta urządzeń noszonych. Będzie to też pierwsza próba Huami zaistnienia na tym rynku, gdyż dotychczas firma zajmowała się głównie inteligentnymi zegarkami i różnego rodzaju akcesoriami sportowymi.

Zobacz też: Samsung Neon – sztuczna inteligencja od Koreańczyków nowej generacji.

Na szczęście na poznanie szczegółów nie będziemy musieli bardzo długo czekać. Targi Consumer Electronics Show w Las Vegas startują 7 stycznia, więc Nowy Rok szybko rozpoczniemy od wielu nowości – w końcu nie tylko Huami zapowiedziało wyjątkowe nowości.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy