Realme to stosunkowo nowa na rynku firma, która cały czas pnie się w górę. W sierpniu producent pokazał światłu Realme 5 i Realme 5 Pro, a listopadzie dodał do portfolio budżetowy model Realme 5s. Teraz firma zdecydowała, że do rodziny dołączy jeszcze model – Realme 5i, którego wygląd, specyfikację, cenę oraz datę premiery właśnie poznaliśmy.

Realme 5i – wygląd, specyfikacja, cena i data premiery

Powyżej możecie się zapoznać z wyglądem Realme 5i. Nie da się ukryć, że smartfon prezentuje się bardzo ładnie i minimalistycznie, przez co z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Jeśli zaś chodzi o jego specyfikację, to ta jest identyczna w stosunku do Realme 5 z małym wyjątkiem – przednim aparatem o rozdzielczości 8 Mpix zamiast 13 Mpix.

Zobacz także: Wiedźmin 3: Dziki Gon nigdy nie był tak popularny na Steamie. Gra może podziękować serialowi

Powyższe informacje ujawnił jeden z wietnamskich sklepów, który także podał cenę Realme 5i – za model w konfiguracji z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej trzeba będzie zapłacić 165 euro, czyli około 700 zł. Datę premiery smartfona zdradził za to wietnamski profil Realme na Facebooku – oficjalna prezentacja modelu 5i odbędzie się już za kilka dni, a konkretnie 6 stycznia 2020 roku. Oczywiście jest niewielka szansa, że specyfikacja i cena opisywanego urządzenia się nie potwierdzi, więc radzę czytać ten tekst z lekkim przymrużeniem oka – dopóki w temacie nie wypowie się Realme, nic nie możemy brać za pewnik. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.