Netflix to niesamowicie popularna platforma streamingowa, która ma w swojej ofercie tysiące różnorakich filmów i seriali, w tym jeden, o którym jest ostatnio szczególnie głośno – Wiedźmin. Serwis cały czas inwestuje pieniądze w nowe pozycje, aby móc aktualizować swoją bibliotekę, co jest konieczne, by utrzymać zainteresowanie obecnych użytkowników i przyciągać nowe twarze. Dziś w ofercie giganta pojawiło się kilka nowości, ale nieco też usunięto. Zapoznajmy się z obiema listami – w dalszej części tego tekstu, rzecz jasna.

Kolejna aktualizacja biblioteki Netflixa – grudzień 2019

Netflix

Netflix nie próżnuje, jeśli chodzi o wprowadzanie zmian w bibliotece. Z racji na fakt, że dziś trochę dodano, ale trochę też usunięto, zacznijmy od dobrych wieści, jak to zresztą mam w zwyczaju. Pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • Sonic Boom (2014) [+ napisy]
  • The Disastrous Life of Saiki K.: Reawakened (2019) [6 odcinków] [+ napisy]
  • Alexa & Katie (2018) [8 odcinków] [+ audio, + napisy]

Zobacz także: Wiedźmin 3: Dziki Gon nigdy nie był tak popularny na Steamie. Gra może podziękować serialowi

Dużo tego nie ma, bo tylko trzy pozycje, jeśli liczyć nowe odcinki seriali. Niestety usunięto też serial The Real Football Factories z 2006 roku oraz zaplanowano kasację poniższych tytułów:

  • House of Z (2016) (data usunięcia: 05.01.2020)
  • Growing Up Coy (2016) (data usunięcia: 05.01.2020)
  • Juana Inés (2016) (data usunięcia: 27.01.2020)

To by było na tyle. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najmocniej oraz za jakimi tytułami będziecie tęsknić!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.