Znamy cenę Orange Monte Carlo

Newsy

orange-monte-carlo

Jeśli pamiętacie, Orange Monte Carlo to brandowana wersja ZTE Skate – a na ten telefon czeka naprawdę wiele osób. Ostatnio pojawiły się konkretne informacje dotyczące jego premiery w Wielkiej Brytanii.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przede wszystkim, urządzenie ma być dostępne już w tym tygodniu. Bardzo pozytywna jest jego cena – 179 funtów, czyli około 700 zł. Będzie to ciekawa propozycja dla osób, które potrzebują dużego ekranu i jednocześnie nie chcą wydawać dużo pieniędzy.

Specyfikacja prezentuje się następująco:

  • wyświetlacz 4,3 cala o rozdzielczości 480×800
  • procesor o taktowaniu 800 MHz
  • 512 MB pamięci RAM
  • 512 MB pamięci ROM
  • aparat 5 Mpx
  • bateria 1400 mAh
  • Android 2.3

Poniżej możecie zobaczyć krótką prezentację nowego smartfonu Orange:

{youtube}9VpbD1aEanw{/youtube}

Ale to nie koniec dobrych wieści. ZTE ma zamiar wypuścić ulepszoną wersję Skate’a, wyposażoną w procesor o taktowaniu 1 GHz – niestety nic nie wiemy o potencjalnej dacie premiery.

Można powiedzieć, że Blade znalazł godnego następcę. Tak niska cena przy porządnej specyfikacji z pewnością przyciągnie klientów – szykuje się kolejny sukces ZTE.

źródło: eurodroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x