Elon Musk spędził trochę czasu w święta, odpowiadając na pytania zadawane przez fanów na Twitterze. Jedno z nich dotyczyło rosnącego katalogu opcji rozrywkowych dostępnych w samochodzie za pośrednictwem funkcji oprogramowania Tesla Theater. Musk powiedział, że Disney+ wkrótce pojawi się na liście dostępnych usług streamingowych, do których kierowcy mogą mieć dostęp w swoich samochodach. Tesla Theater została wprowadzona do aktualizacji oprogramowania V10, która ukazała się we wrześniu poprzez aktualizację oprogramowania i dodała multimedia strumieniowe z Netflixu i YouTube, a także samouczki dotyczące funkcji pojazdu Tesla.

Disney+ trafi na Teslę

Disney+ trafi na Teslę

Tesla wydała również nową aktualizację oprogramowania, która zaczęła się rozwijać tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Obejmowała ona między innymi dodanie Twitcha do Tesla Theater, a także wsparcie dla popularnej gry Stardew Valley. Tesla włożyła wiele wysiłku w swoje ciągłe aktualizacje oprogramowania dla pojazdów. Te są dostępne dla wszystkich samochodów we flocie niezależnie od ich generacji i które naprawdę dodają wiele funkcji po zakupie. Zwłaszcza w porównaniu do tradycyjnej praktyki producentów samochodów, którzy dodają nowe funkcje rzadko i jedynie do najnowszych modeli.

Zobacz też: Wikipedia wygrała batalię z Turcją o wolność słowa

Opcje rozrywkowe Tesla Theater są dostępne tylko wtedy, gdy samochód jest zaparkowany. Ma to zagwarantować, że nikt nie spowoduje wypadku grając lub oglądając filmy na desce rozdzielczej samochodu. Mimo to jest to niezwykle użyteczna cecha dla właścicieli Tesli. Zwłaszcza podczas dość długich postojów, które są niezbędne do naładowania akumulatorów pojazdów. Nawet najszybsze ładowarki nie są w stanie naładować akumulatorów w Tesli szybciej niż w pół godziny.

Źródło: TechCrunch

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.