Wiemy już, jakie seriale w mijającym roku były najchętniej oglądane w HBO Go. Na podium znalazła się polska produkcja. Jeśli chodzi o lidera zestawienia, ciężko mówić o niespodziance.

Gra o tron i Czarnobyl były najchętniej oglądane w HBO Go w tym roku

Widzowie HBO Go najchętniej oglądali serial Gra o tron. Ten tytuł niezmiennie od kilku lat jest w czołówce najpopularniejszych filmowych produkcji. W tym roku zdobył nagrodę Emmy za najlepszy serial dramatyczny. Gra o tron jest najpopularniejszym serialem HBO Go wśród polskich widzów. Dotychczas ukazało się 8 serii produkcji, które dają łącznie 73 odcinki.

najchętniej oglądane w hbo go

Drugim najchętniej oglądanym przez widzów HBO Go serialem jest Czarnobyl. To fabularyzowana historia katastrofy elektrowni atomowej w Czarnobylu. Serial składa się z 5 odcinków, a każdy z nich trwa ponad godzinę. W obsadzie znaleźli się m.in. Jared Harris, Emily Watson i Robert Emms. Za reżyserię odpowiada natomiast Johan Renck.

najchętniej oglądane w hbo go

Miejsce na podium zdobyła także Wataha. To polski serial kryminalno-sensacyjny, którego akcja toczy się na granicy Polski z Ukrainą. Produkcja opowiada o pracy strażników granicznych. Ktoś wplątuje jednego z nich w intrygę. W jej wyniku strażnik zostaje oskarżony o podłożenie ładunku wybuchowego, który spowodował śmierć wielu kolegów z zawodu. W celu udowodnienia swojej niewinności strażnik próbuje znaleźć prawdziwych sprawców odpowiedzialnych za zdarzenie.

Czytaj także: Dzisiejsze nowości na HBO GO. Zobacz, co dodano!

Jakie inne seriale były chętnie oglądane przez widzów?

Na dalszych miejscach rankingu znalazły się również takie seriale, jak Ślepnąc od świateł, Wielkie kłamstewka, Opowieści podręcznej. Nie zabrakło także Detektywa. Listę 10 najchętniej oglądanych seriali domyka Euforia, Templariusze i Watchmen. Zestawienie skupia się na oglądalności całych tytułów, bez podziału na konkretne sezony.

Źródło: WirtualneMedia.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.