Epic Games Store to stosunkowo nowa na rynku platforma w stylu dobrze znanego Steama, która szturmem wdała się na komputery graczy. Zwolenników usługi cały czas przybywa, bowiem wielu osobom ciężko się oprzeć darmowym grom, które nieustannie rozdaje Epic. Przedwczoraj za darmo można było zgarnąć Totally Accurate Battle Simulator, wczoraj Faster Than Light, a teraz Hyper Light Drifter. Należy się jednak spieszyć, bo oferta jak zawsze jest ograniczona czasowo.

Hyper Light Drifter za darmo w Epic Games Store przez określony czas

Hyper Light Drifter

Hyper Light Drifter to zręcznościowa gra RPG od niewielkiego studia Heart Machine, która jak można zauważyć na powyższym zrzucie ekranu, została utrzymana w stylistyce starych, 8 i 16-bitowych produkcji. Akcja gry rozgrywa się w świecie fantasy z elementami Sci-Fi. Sercem Hyper Light Drifter, jak nie trudno się domyślić, jest walka. Podczas potyczek można korzystać z różnych taktyk. Sama gra nie jest wcale taka łatwa, bo przeciwnicy charakteryzują się całkiem wysoką inteligencją.

Zobacz także: „Nintendo PlayStation” trafi na aukcję. Prototypowa konsola może się sprzedać za grube miliony

Cena regularna gry Hyper Light Drifter wynosi w Epic Games Store 69 zł, a więc całkiem sporo. Na szczęście do jutra do godziny 17:00 można ją zgarnąć zupełnie za darmo. Aby tego dokonać, wystarczy udać się na stronę produkcji w sklepie i kliknąć duży czerwony przycisk „Odbierz”. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie przypisana do konta na zawsze. Pobieracie, czy to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.