Mówi się, że tablety umierają. Apple sobie jednak nic z tego nie robi, bo urządzenia tego typu tej firmy cały czas sprzedają się na pniu. Dlatego też producent regularnie wypuszcza nowe modele. Przecieki mówią, że kolejne iPady Pro trafią na rynek już w marcu 2020 roku. Dziś wyciekły pierwsze rendery pokazujące, jak najprawdopodobniej będą wyglądały. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak się im porządnie przyjrzeć.

Pierwsze rendery iPadów Pro 2020 już dostępne w internecie – dużo się nie zmieniło

Na pierwszym renderze od lewej możecie zobaczyć iPada Pro 12,9, a na drugim – iPada Pro 11. Mowa oczywiście o modelach 2020, które mają zostać zaprezentowane już w marcu. Nie da się ukryć, że wyglądają niemal identycznie jak tegoroczne egzemplarze, a jedyną rzucającą się w oczy różnicą jest aparat – tym razem potrójny, podobno ten sam, co w iPhonie 11 Pro. Dla przypomnienia: iPady Pro 2019 mają tylko po jednym „oczku”.

Zobacz także: [Promocje dnia] PlayStation 4 Slim, Honor 9X, powerbank Hama i więcej w świetnych cenach

Według informatora OnLeaks, który już niejednokrotnie dostarczał sprawdzone informacje, wymiary iPada Pro 11 wynoszą 248 x 178.6 x 5.9 mm, a więc są identyczne jak w przypadku modelu z tego roku. Na chwilę obecną nie wiemy nic więcej. Pod koniec muszę jeszcze wspomnieć, że mimo wszystko cały czas mówimy o plotkach, co oznacza, że wcale nie muszą się sprawdzić – dopóki w temacie nie wypowie się samo Apple, nic nie możemy brać za pewnik. Czekacie na nowe iPady Pro? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.