WhatsApp logowanie na wielu urządzeniach

WhatsApp z automatycznie usuwającymi się wiadomościami po czasie

Newsy

WhatsApp to niesłychanie popularny komunikator na całym świecie. Nic więc dziwnego, że Facebook widząc jego wyniki, cały czas usprawnia swój produkt. Niedawno było głośno o trybie ciemnym w WhatsApp, a teraz dowiedzieliśmy się, że do aplikacji w wersji beta trafiła funkcja umożliwiająca automatyczne kasowanie wiadomości po określonym czasie.

WhatsApp z samoniszczącymi się wiadomościami

WhatsApp samoniszczące się wiadomości

WhatsApp często podkreśla, że jest bardzo bezpiecznym komunikatorem. Kolejna funkcja, która trafiła do najnowszej wersji beta WhatsAppa na Androida oznaczonej numerem 2.19.275, idealnie wpasowuje się w temat prywatności. Mowa o tytułowych automatycznie usuwających się wiadomościach po określonym czasie, które na razie są dostępne tylko w czatach grupowych. Nowość działa bardzo prosto: administrator (i tylko administrator) danej grupy może w ustawieniach zaznaczyć, aby wiadomości wszystkich członków czatu były automatycznie kasowane po określonym czasie – po godzinie, dniu, tygodniu, miesiącu lub roku.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Ponad 40 złośliwych aplikacji odkrytych w Google Play. Natychmiast je usuń, jeśli je instalowałeś!

Funkcja ta została rzekomo wprowadzona w trosce o użytkowników, aby grupowe konwersacje nie zajmowały zbyt dużo miejsca na ich smartfonach. Oczywiście może ona zostać wykorzystana także w innych celach, ale to już temat na zupełnie inny artykuł. Jeśli chcecie przetestować opisywaną funkcję już teraz, to WhatsAppa w wersji beta 2.19.275 możecie pobrać z APKMirror. Co sądzicie o tej nowości? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x