Netflix to obecnie najpopularniejszy, a zarazem największy serwis streamingowy na świecie, który zapewnia swoim subskrybentom dostęp do szerokiej gamy filmów i seriali. Nie jest tajemnicą, że aby utrzymać przy sobie aktualnych abonentów oraz nakłonić nowe osoby do subskrypcji, platforma musi regularnie wprowadzać nowości do swojej biblioteki. Netflix robi to niemal codziennie, a dziś jest jednym z tych dni. Nie pozostaje nam nic innego, jak zapoznać się ze wszystkimi nowościami – w dalszej części niniejszego tekstu, rzecz jasna.

Czwartkowe nowości na Netflixie – co nowego tym razem dodano?

Netflix

Wszyscy subskrybenci Netflixa z pewnością się ucieszą, bo na platformie pojawiły się dziś kolejne nowości – zarówno filmy, jak i seriale. Nie ma sensu przedłużać, więc poniżej znajdziecie pełną listę dodanych nowości.

  • Aplikacja (2019) [+ napisy]
  • The Bonfire of Destiny (2019) [8 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Anioł śmierci. Kobieta w czerni 2 (2014) [+ napisy]
  • Ty (2018) [10 odcinków – sezon 2] [+ audio, + napisy]
  • Chrzest (2010) [+ audio]
  • Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci (2019) [8 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Dolly Parton: Here I Am (2019) [+ napisy]

Zobacz także: Jak zadbać o to, by smartfon z Androidem działał szybko? Trzy praktyczne porady

Jeśli liczyć nowe odcinki seriali, to dziś na Netflixie pojawiło się łącznie 7 nowości. A skoro już o serialach mowa, to koniecznie zapoznajcie się z moimi zestawieniami przedstawiającymi najlepsze seriale na Netflixie oraz najlepsze seriale Netflixa. Kto wie, być może akurat coś wpadnie Wam w oko? Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.