Oczywiście Galaxy S11 może ostatecznie nazywać się Galaxy S20. Jednak nie zapominajmy też o tym, że wcześniej mówiło się o całkowitym porzuceniu litery przez Samsunga na rzecz Galaxy One. Naturalnie tego typu plotki traktujmy w formie ciekawostki, aniżeli o być albo nie być danego urządzenia. Teoretycznie nazwy nie kupujemy i nie powinna ona mieć znaczenia przy naszym wyborze. Za to już wielkość poszczególnych modeli Galaxy S11 ma szansę odgrywać kluczową rolę, więc porównajmy je ze sobą.

Mały Galaxy S11e czy ogromne Galaxy S11 i Galaxy S11+? Który flagowiec Samsunga jest dla Ciebie?

Jak zwykle z przedpremierową pomocą przychodzi Ice Universe, który dostarcza nam sprawdzonych i pewnych informacji, zanim producent sam się zdecyduje na taki krok. Powyżej możecie zobaczyć szkła ochronne dla poszczególnych reprezentantów Galaxy S11. Wyraźnie widać, że różnica pomiędzy Galaxy S11 (6,7-cali) i Galaxy S11+ (6,9-cali) nie jest zbyt duża i kluczową rolę pomiędzy tymi propozycjami mogą odkrywać inne aspekty techniczne, jak na przykład aparaty. Galaxy S11e (6,2 lub 6,4-cali), mimo że znacznie urośnie i otrzyma zakrzywiony wyświetlacz, to nadal będzie swego rodzaju maleństwem na tle rodzeństwa.

Zobacz też: Huawei rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat grafenowej baterii w P40 Pro.

Oczywiście do powyższych szkieł należy dodać milimetr lub dwa po każdej stronie, aby uzyskać właściwą wielkość urządzeń. Naturalnie Galaxy S11 będzie praktycznie bezramkową serią z centralnym wycięciem na aparat, co już zdradził nam wygląd Galaxy S11 i Galaxy S11e. Mimo wszystko jeszcze krawędzie odmienią ochraniacze, które nigdy nie zasłaniają całego frontu.

Źródło: Twitter (IceUniverse), SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.