Xiaomi znane jest z tego, że… właściwie to jest znane ze wszystkiego. Ogłoszona wczoraj współpraca YouPin z Indiegogo ma oznaczać pojawianie się jeszcze więcej produktów pochodzących z tak zwanego crowdfundingu, czyli po prostu zbiórki pieniężnej. Chińczycy już w tej materii odnieśli kilka sukcesów – między innymi jest nim budzik Xiaomi. Tymczasem do gry wchodzi polerka do paznokci i w tym miejscu chciałbym od razu przeprosić za ewentualne niezgodności, ale przyznaję się bez bicia, że nie jest to moja mocna strona.

Xiaomi robi wszystko – teraz zadba o Twoje paznokcie

Jak zapewne doskonale wiecie, Xiaomi ma wiele pomniejszych marek. Jedną z nich jest Xiaoshi, która postanowiła zebrać fundusze na wydanie swojej polerki lub jak kto woli frezarki do paznokci. Firma zwraca szczególną uwagę na wykonanie ze specjalnego materiału EVA, który jest przyjazny dla skóry. Sam sprzęt oferuje dwa zestawy główek do różnego zastosowania – oprócz dbania o paznokcie, możemy je przygotować do zrobienia pełnego manicure. W zestawie nie zabraknie narzędzi do różnego typu paznokci, a także do nadawania im odpowiedniego kształtu. Polerka do paznokci od Xiaomi oferuje też dwa tryby pracy – wolny i delikatny oraz szybki i mocny. Jeśli zapomnimy wyłączyć sprzęt, to ten po 15 minutach sam przejdzie w tryb czuwania, aby oszczędzać energię. Ta na jednym ładowaniu ma wystarczyć na 45 minut, podczas gdy sama regeneracja ma zajmować 2 godziny.

Zobacz też: LG V60 ThinQ zmierza na MWC z ulepszonym, drugim wyświetlaczem.

Xiaomi Electric Nail Polisher docelowo ma kosztować 119 CNY, czyli około 70 złotych. Jednak Chińczycy w ramach zbiórki mogą wydać 79 CNY, czyli niecałe 45 złotych. Tymczasem ja mam nadzieję, że kolejny specyficzny sprzęt od Xiaomi będzie już bliższy moim zainteresowaniom i łatwiejszy w przekazie.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.