OnePlus to świetna firma, która regularnie wydaje nowe flagowce. Nie tak dawno temu producent zapowiedział swoją konferencję, która odbędzie się w styczniu na targach CES w Las Vegas. Nieco później światło dzienne ujrzało tajemnicze wideo sugerujące, że OnePlus może zaprezentować podczas jej trwania składanego smartfona. Dziś zaufane źródło poinformowało, że w istocie tak się stanie.

Składany smartfon OnePlusa może już wkrótce ujrzeć światło dzienne

oneplus składany smartfon concept one

Składane smartfony to domena 2019 roku. Mają je już czołowi producenci tacy jak Samsung czy Huawei, więc nic dziwnego, że OnePlus mógł się pokusić o stworzenie własnego urządzenia tego typu. Obserwatorzy branży bliscy The Korea Herald, czyli popularnej gazety cieszącej się renomą twierdzą, że OnePlus Concept One to składany smartfon. Jego zapowiedzi możemy się spodziewać już w styczniu na targach CES.

Zobacz także: Hindusi zaczynają dominować swoimi aplikacjami – kolejny kraj staje się potęgą?

Oczywiście forma urządzenia nie jest znana – nie wiadomo, czy będzie to składany smartfon w stylu tabletu jak Galaxy Fold, czy też bardziej zbliżony konstrukcyjnie do telefonu z klapką – jak Motorola RAZR. Ba, nie wiadomo nawet, czy OnePlus rzeczywiście pokaże składanego smartfona, bo dopóki firma sama nie wypowie się w temacie, to nie możemy brać niczego za pewnik. Niemniej jednak wszystkie znaki na niebie wskazują, że rzeczywiście już w przyszłym miesiącu doczekamy się „składaka” od wielokrotnie wspominanej w tym tekście firmy. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.