Rodzina Galaxy S11 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów przyszłego roku, które powinny zostać oficjalnie zaprezentowane już w drugiej połowie lutego. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że seria Galaxy S11 w istocie będzie się nazywać inaczej i wbrew pozorom, miałoby to spory sens.

Linia Samsung Galay S11 trafi na rynek pod inną nazwą? To jak najbardziej możliwe

Galaxy S11 z nagrywaniem 8K

Jedno jest pewne: w pierwszym kwartale 2020 roku Samsung pokaże nowe flagowce. Dotychczas sądziliśmy, że będzie to rodzina Galaxy S11, jednak teraz okazuje się, że Koreańczycy mogą zaprezentować nam serię Galaxy S20, czyli… Galaxy S11 pod inną nazwą. Za doniesieniem stoi Ice Universe, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków” w branży, który już niejednokrotnie dostarczał sprawdzone informacje.

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi A3, router D-Link DIR‑2660, OnePlus 7T i więcej w fenomenalnych cenach

Według mężczyzny S20 zamiast S11 w nazwie ma oznaczać nowy początek, tak jak rok 2020. Zmiana nazewnictwa ma więc jak najbardziej sens, bo od teraz liczba po „S” wskazywałaby na rok, w którym dany flagowiec trafił na rynek. Sprytne i genialne w swojej prostocie. Należy jednak wspomnieć, że nie są to oczywiście w żaden sposób potwierdzone informacje, co oznacza, że mogą się nie sprawdzić. Biorąc jednak pod uwagę reputację Ice Universe, sądzę, że rzeczywiście dostaniemy Galaxy S20 zamiast Galaxy S11. A Wy co sądzicie o takiej zmianie w nazewnictwie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.