Samsung już odświeżył serię Galaxy A, prezentując kluczowe modele ze średniej półki na przyszły rok. Są to oczywiście Galaxy A51 i A71, które mają szansę rządzić i dzielić też w Polsce. Jednak Koreańczycy w tym roku przykładają też dużą uwagę do swojej nowej rodziny urządzeń – Galaxy M. Jej głównym rynkiem zbytu są Indie, a w Sieci właśnie pojawił się test w Geekbench kluczowego reprezentanta, czyli tytułowy Galaxy M31. Być może tym razem doczekamy się też premiery w naszym kraju.

Samsung Galaxy M31 w Geekbench pokazuje się z Exynosem 9611

samsung galaxy m31 geekbench wydajnosc exynos 9611

Jak możecie zobaczyć powyżej, Samsung Galaxy M31 ma pojawić się na rynku z Exynosem 9611, który stanowi kluczowy układ Koreańczyków dla ich średniaków. Do gry dołącza też 6 GB RAM, a na pokładzie nie zabraknie Androida 10 z One UI 2. Tyle zdradza nam powyższy test w Geekbench. Na sam wynik punktowy nie do końca warto patrzeć, gdyż przedprodukcyjne urządzenia mogą znacząco się różnić w stosunku do tego, co oficjalnie poznamy. Niemniej na pewno różni się układ obliczeniowy w stosunku do tego, o czym mogliśmy usłyszeć w sierpniu, kiedy to Galaxy M31 miał być napędzany Snapdragonem 665. W tym wypadku ciężko mówić o różnorodności w zależności od rynków zbytu, więc zostańmy przy wersji z Exynosem. Według wcześniejszych plotek mamy się też spodziewać potrójnego aparatu – głównej matrycy 48 MPx, 12 MPx z szerokokątnym obiektywem i 5 MPx czujnika głębi.

Zobacz też: Alexa namawia do… samobójstwa.

Nadal nie wiemy, kiedy dokładnie Samsung planuje przedstawić nową generację rodziny Galaxy M. Jeśli Koreańczycy chcą utrzymać ten sam plan wydawniczy, to musimy poczekać do lutego. Wtedy też po raz pierwszy oficjalnie usłyszeliśmy o tej serii.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.