Realme rozszerzył swoje portfolio poza smartphony w 2019 roku. Producent obecnie oferuje szereg akcesoriów, w tym kable, ładowarki, przenośne pakiety baterii, etui na smartfony, plecak i torbę. Firma niedawno wprowadziła na rynek parę bezprzewodowych słuchawek, w tym jedną z pałąkiem na szyję, a drugą w formie wkładek dousznych. Jednak jedną z głównych atrakcji w nadchodzącym 2020 roku będzie nadchodzący Realme fitness band.

Realme fitness band już w przyszłym roku

Realme fitness band

Dyrektor generalny firmy potwierdził, że Realme pracuje obecnie nad opaską fitness. Ta ma się pojawić już na początku przyszłego roku. Informacja ta pochodzi z 13 odcinka Ask Madhav, miesięcznej serii, w której fani Realme składają swoje pytania do prezesa, który odpowiada na nie bezpośrednio. Realme śledzi uważnie każdy krok chińskiego giganta technicznego Xiaomi, którego obrało sobie za główny cel. Nic więc dziwnego, że nadchodząca opaska będzie konkurowała z Xiaomi Mi Band 4. Oznacza to, że będzie oferowała niemal identyczną funkcjonalność, jednak zaskoczy nas jakimś ciekawym dodatkiem, który ma zachęcić klientów do wybrania właśnie jej.

Zobacz też: Rosja dziś odcina się od świata i testuje suwerenny Internet

Przy okazji prezes firmy pochwalił się strategią dotyczącą współpracy ze sklepami stacjonarnymi:

Nie dajemy naszym sprzedawcom detalicznym zbyt wysokich prowizji. W rzeczywistości dajemy im jedną czwartą tego, co płacą inni producenci. Jednak zapewniamy, że wszystkie nasze produkty docierają do detalistów najwcześniej, aby nie czuli się pominięci.

Realme planuje zwiększyć liczbę sklepów, z którymi współpracuje do 35 tysięcy do grudnia 2020 roku. Obecnie prowadzi współpracę z 10 tysiącami, więc oznacza to olbrzymią zmianę. Czy plany te dojdą do skutku? Przekonamy się już za rok.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.