Realme w tym roku obrało sobie Xiaomi za swój cel. Producent naśladował niemal każdy ruch chińskiego giganta, co przełożyło się na olbrzymie korzyści. Nic więc dziwnego, że firma nie zamierza rezygnować z tej drogi i chce wydawać swoje warianty obecnych już na rynku urządzeń od Xiaomi. Dlatego już na początku przyszłego roku będziemy mogli się spodziewać odpowiednika Mi 10 Note Pro spod szyldu Realne.

Realme 108 MPx

Realme 108 MPx

Niewiele można powiedzieć na temat samego urządzenia. Wiadomo jednak, że będzie się ono wzorowało na fotograficznym królu średniej półki, czyli wyżej wspomnianym Mi 10 Note Pro. Realme nie robi jednak standardowych kopii produktów Xioami, a zawsze stara się dać od siebie coś więcej. Można więc wstępnie założyć, że zostanie on wyposażony w Snapdragona 765, który jest następcą modelu 735 znanego ze smartfona Xiaomi. Nie wiadomo jednak, czy producent zdecyduje się na wariant 4G, czy 5G. Jednak jeżeli zdecyduje się powalczyć także ceną, to bardziej prawdopodobna będzie ta pierwsza opcja.

Zobacz też: Nowości na Amazon Prime Video. Dodano kilka pozycji

Możemy także oczekiwać dużego wyświetlacza wykonanego w technologii AMOLED i mocnej baterii. Najważniejszy w tym wypadku będzie jednak aparat. Jedynym pewnikiem jest obecność modułu 108 Mpix od Samsunga i dużej liczby obiektywów dodatkowych. Nie wiadomo jednak, czy producent zdecyduje się na odtworzenie konfiguracji aparatów z Mi Note 10 Pro, czy postawi na własne rozwiązanie. Nie sądzę jednak, żeby zadowolił się jedynie wyrównaniem poziomu.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.