Święta Bożego Narodzenia rozpoczęły się na dobre. Choć w naszym kraju ciężko o prawdziwie świąteczną atmosferę z uwagi na brak śniegu za oknami, tak Apple postanowiło o nią zadbać w swoim sklepie z aplikacjami i grami mobilnymi, a konkretniej App Store. Gigant z Cupertino włożył bowiem kostium Świętego Mikołaja i ogłosił, że użytkownicy iPhone’ów oraz iPadów mogą już szukać prezentów.

Apple przygotowało niespodzianki w App Store

App Store

Apple poczuło ducha świąt. Firma poinformowała, że od dziś do 29 grudnia użytkownicy App Store mogą szukać „nierozpakowanych prezentów”. Jak nie trudno się domyślić, chodzi tutaj o obniżki cenowe i darmowe aplikacje, które normalnie są płatne. W dniu dzisiejszym można akurat kupić paczkę zawierającą 200 klejnotów i złoty bilet w grze Looney Tunes World of Mayhem o 60% taniej oraz nabyć trzy miesiące abonamentu w aplikacji graficznej Canva w cenie jednego. Nie jest to nic wielkiego, ale zawsze coś – nie ma sensu narzekać.

Zobacz także: [Promocje dnia] Oppo RX17 Neo, powerbank Samsung, zasilacz Corsair CX450 i więcej w fantastycznych cenach!

Oczywiście nie wiadomo, jakie prezenty pojawią się w następnych dniach. Podarunków należy szukać w zakładkach Gry i Aplikacje – w App Store rzecz jasna. Nie da się ukryć, że cała akcja to bardzo miłe posunięcie ze strony Apple. Ciekawe, czy Google finalnie pokusi się o podobne rozdawnictwo, choć niestety na razie się na to nie zanosi. Dajcie znać w komentarzach, czy odebraliście już swój prezent!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.