htc-ruby-356x540

O HTC Ruby informowaliśmy Was już wcześniej. Do tej pory pojawiały się szczątkowe fotografie, które albo pokazywały tylko część słuchawki, albo jej odbicie w innym urządzeniu. Dzisiaj mamy zaszczyt zaprezentować Wam jak, na odrobinę zamglonym zdjęciu, prezentuje się „Rubin” w pełnej okazałości.

Jak widzicie na poniższym zdjęciu,  Ruby wtóruje wyglądem modelowi Sensation oraz, nieznanemu za dobrze w Europie, MyTouch 4G. Trudno określić rozmiar ekranu, gdyż na fotografii wydaje się to 3.7″, jednak równie dobrze telefon może być uzbrojony w 4.3 calowy panel (podobnie jak Sensation). Ciężko też powiedzieć coś o specyfikacji. Według plotek ma to być słuchawka ze średniej półki, wtedy powinniśmy spodziewać się procesora 1GHz. Na zdjęciu widzimy również potwierdzenie tego, co znamy z poprzednich fotografii – przedniej kamery oraz loga T-Mobile. 

Biorąc pod uwagę zapowiedź wydania od szcześciu do ośmiu smartfonów jeszcze w tym roku, oficjalnej zapowiedzi HTC Ruby powinniśmy się spodziewać lada chwila. Tym bardziej, że z dnia na dzień takich amatorskich ujęć i wycieków będzie coraz więcej.  

HTC-Ruby-TMO-365x540

źródło: androidcommunity.com, pocketnow.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Mynarski