Jedna z największych polskich sieci komórkowych, Play, organizuje ciekawą akcję. Klienci operatora mogą wspierać WOŚP przy użyciu aplikacji mobilnej Play24. Dotyczy to zarówno osób mających numer na kartę, jak i tych, które posiadają telefon na abonament. Co ciekawe, kiedy wspomożemy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, angażując się w akcję Play, nie poniesiemy żadnych kosztów. Jak to wszystko działa?

Co trzeba zrobić, aby wspierać WOŚP razem z Play?

Kiedy mamy telefon na kartę, musimy co jakiś czas doładowywać nasze konto. Z kolei gdy mamy abonament, musimy opłacać comiesięczne faktury. Obydwie te czynności możemy wykonać w aplikacji mobilnej Play24. Za każdą dokonaną w ten sposób transakcję sieć Play przekaże 1 zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mimo że my zapłacimy dokładnie tyle samo, co w przypadku wyboru innej metody doładowania konta, np. kartą z kiosku. Kwota wsparcia dla WOŚP jest uzależniona od liczby transakcji, a nie od ich wartości. Jeśli chcemy więc doładować konto za 50 zł, to możemy np. pięciokrotnie kupić przez Play24 doładowanie za 10 zł, a do WOŚP trafi dzięki temu 5 zł. Akcja Play dla WOŚP trwa do 12 stycznia 2020 roku. W regulaminie operator zaznaczył, że maksymalna kwota wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może wynieść 400 000 zł.

Czytaj także: Gdzie jest Mikołaj? Śledź jego podróż za pomocą Google Santa Tracker i baw się w grach!

Po przekroczeniu określonych progów ilości aktywności w aplikacji Play24, w mediach społecznościowych sieci mają pojawiać się ciekawe materiały informujące o postępach akcji i zachęcające do jej dalszego wspierania. W Play dla WOŚP mają wziąć udział znane osoby współpracujące z siecią, m.in. Rezi, Gimper czy Martin Stankiewicz.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.