Amazon Prime Video jest stosunkowo znanym serwisem streamingowym, który oferuje swoim klientom dostęp do pokaźnej bazy filmów i seriali. Każdy choć odrobinę zorientowany w temacie doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że platformy tego typu z oczywistych powodów muszą regularnie aktualizować zawartość swoich bibliotek. Dziś dokonał tego właśnie Amazon Prime Video, więc nie pozostaje nam nic innego, jak zapoznać się z nowościami w serwisie.

Aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video – co tym razem dodano?

Amazon Prime Video

Nie ma co się oszukiwać – na Amazon Prime Video nie pojawiło się dziś przesadnie dużo nowości, ale myślę, że i tak warto o nich wspomnieć. Pełna lista dodanych tytułów prezentuje się następująco:

  • LOL: Last One Laughing (2018) [2 odcinki]
  • Jackpot (2019)
  • Sumukhi Suresh – Don’t Tell Amma (2019)
  • Vinland Saga (2019) [odcinek S01E23]
  • Adithya Varma (2019)
  • Blade of the Immortal (2019) [odcinek S01E12]
  • Noc Oczyszczenia (2018) [odcinek S02E10] [+ audio, + napisy]

Zobacz także: Podsumowanie 2019 roku według Android.com.pl – nasze wyróżnienia!

Jeśli liczyć nowe odcinki seriali, których swoją drogą jest najwięcej, to dziś na Amazon Prime Video dodano łącznie 7 nowych pozycji. A skoro już o serialach mowa, to koniecznie zapoznajcie się z moim zestawieniem o najlepszych serialach Amazon Prime Video – a nuż coś wpadnie Wam w oko! Pod koniec warto wspomnieć, że prócz nowych produkcji platforma zaktualizowała także tłumaczenia w niektórych odcinkach seriali. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.