AndroidWear

Technologia prze naprzód, tak więc producenci urządzeń opartych na systemie Android nie tylko walczą o rynek smartfonami, ale również i zegarkami. Tym razem do Sieci trafiła grafika prezentująca najnowsze dzieło wykonane przez HTC. Wygląda naprawdę rewelacyjnie – elegancja połączona z funkcjonalnością.

 

Jeszcze w maju pojawiały się informacje na temat tego, jakby nadchodzący smartwatch od HTC miał być okrągłego kształtu – zupełnie jak Moto 360. Teraz możemy zobaczyć, że tajwański producent postawił na kwadratową formę, która w połączeniu z metalowymi oraz poliwęglanowymi elementami prezentuje się bardzo stylowo.

htc watch

 

Przecieki mają jednak to do siebie, że nie zawsze można im zawierzyć. W tym przypadku mamy do czynienia jedynie z wizją grafika, lecz jesteśmy zapewniani o 100% wierności w oddaniu szczegółów – tych sprzętowych, elementy jakie widzimy na ekranie są tylko jego wypełnieniem.

 

Czy możemy mieć pewność, że właśnie tak będzie wyglądać zegarek od HTC? Jedynie przypuszczać. Mimo wszystko projekt ten bardzo mi się podoba i zaczynam się przychylać do urządzeń Android Wear. A Wy, co sądzicie o kwadratowym kształcie? Czy wolicie poczekać na Moto 360?

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.