ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Game of Thrones Ascent ląduje na Androidzie

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
game of thrones ascent

Uniwersum Gry o tron wykreowane przez Goerge’a R. R. Martina staje się niemal obecne na każdej płaszczyźnie. Powstał serial na kanwie powieści, gry komputerowe, gadżety… I wiele więcej o czym każdy fan mógłby tylko zamarzyć. Teraz również użytkownicy Androida będą mogli spróbować swoich sił w grze, która do tej pory była dostępna wyłącznie na iOS oraz poprzez przeglądarkę internetową. Są tu jacyś znawcy Westeros?

Dzięki współpracy z HBO Disruptor Beam oraz Kongregate oferują teraz Game of Thrones Ascent również posiadaczom systemu Android. Jeśli do tej pory nie słyszeliście nic o tej grze, a wszelkie inne dostępne tytuły zostały przez Was ukończone warto wiedzieć, że produkcja ta nie jest przepełniona akcją oraz widowiskowymi scenami. Zamiast tego otrzymujemy przygodówkę, w której mnogość detali oraz duża ilość tekstu stają się podstawą do rozgrywki i poznawania świata.

game of thrones ascent 2

Sytuacja wygląda jasno – tworzymy swojego bohatera i wraz z postępem gry zdobywamy dla niego doświadczenie, siłę oraz majątek. Możliwości jest wiele, więc miłośnicy tego typu rozgrywek powinni być usatysfakcjonowani. Twórcy postawili silny nacisk na aspekt społecznościowy. Nie zabraknie więc tablicy wyników oraz walki z innymi graczami o lepsze statystyki.

Trzeba jednak zaznaczyć, iż mimo udostępnienia gry za darmo w Google Play działa ona na zasadzie free-to-play. Wszelkie zakupy popełniane w „wewnętrznym” sklepie Game of Thrones Ascent będą się odbywać przy pomocy specjalnej waluty, tak więc jeśli będziecie chcieli zasilić swoje konto i doposażyć wirtualną postać trzeba będzie zasięgnąć do portfela. Niestety, tego prawdziwego. Oczywiście nie jest to koniecznie i bawić się można bez wpłacania pieniędzy. Warto wtedy pamiętać, że rozwój naszego bohatera przebiegnie wolniej. Wszystko zależy od Waszego sposobu patrzenia na taki model płatności i zaangażowania w grę.

Ktoś chętny do ponownego zanurzenia się w świecie Gry o tron? A może już graliście i chcecie podzielić się wrażeniami?

Sprawdź w Google Play

źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy