Wytrzymałość Motorli Razr

Motorola razr 2019 opóźniona – to wszystko przez potencjalnych klientów

Newsy

W listopadzie poznaliśmy smartfona, który zaczął swój żywot od ujawnionego patentu. Motorola razr 2019 ujrzała świat, mimo sceptycznego podejścia gawiedzi. Tym sposobem smartfon spotkał się z dużym zainteresowaniem, ale też lekką krytyką. Mimo że nowy razr jest wyraźnie tańszy od Samsunga Galaxy Fold, to jednak oferuje specyfikację techniczną typową dla przeciętnego średniaka, a może nawet nieco słabszą. Jednak nie o moc obliczeniową w tym modelu chodzi, a o odrodzenie legendy w intrygującej formie. Konsumenci to zrozumieli, więc Motorola została zmuszona, aby… opóźnić premierę sklepową.

Zbyt dużo ludzi jest zainteresowanych Motorolą razr 2019, więc ta została opóźniona

Motorola razr

Przedstawiony w listopadzie smartfon miał pojawić się w pierwszych sklepach Verizonu w Stanach Zjednoczonych w styczniu. Dokładnie 9 stycznia, podczas gdy przedsprzedaż miała wystartować 26 grudnia. Oficjalne stanowisko wskazuje, że te terminy zostały przesunięte i niewiele wskazuje na to, aby konsumenci mogli nawet zarezerwować Motorolę razr 2019 w tym roku. Jednak opóźnienie nie wynika z problemów technicznych, a… tempa dostaw. Proces produkcji nie przewidywał tak dużego zainteresowania tym smartfonem, na jaki Amerykanie byli przygotowani. W ten sposób Motorola chce przesunąć premierę rynkową, aby móc od razu wszystkim zainteresowanym jednocześnie przekazać urządzenie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: USA ponownie jest zainteresowana nakładaniem limitów na Huawei.

Naturalnie ten ruch budzi trochę kontrowersji, ale też ma swoje pozytywne aspekty. Na szczęście Motorola dodaje, że opóźnienie nie będzie znaczące, choć wiadomo, że takie stwierdzenie mówi tyle, co nic. Najważniejsze dla Amerykanów powinno być to, aby Samsung nie zdążył pokazać swojego Galaxy Folda w kształcie klapki, który pojawił się na zdjęciach. Wtedy wstrzymywanie premiery okaże się bezsensowne, bo i zainteresowanie razr 2019 może spaść.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x