huawei p30 lite premiera specyfikacja wyglad cena

Nadchodzi Huawei P30 Lite (2020) – cena w Europie zwiastuje drobne ulepszenia

Newsy

Odmiany Lite w wydaniu Huawei to przede wszystkim średniaki, które cieszą się dużym powodzeniem. Doskonale świadczy o tym hit w postaci P8 Lite, który był najchętniej kupowanym smartfonem przez Polaków. Chińczycy lubią wykorzystywać tę markę, aż do przesady. Otóż okazuje się, że w drodze jest Huawei P30 Lite (2020). Naturalnie to nie pierwszy przypadek, kiedy jeden model dostaje rocznik do nazwy, kilka zmian i… powstaje zamieszanie.

Huawei P30 Lite (2020) to smartfon niespodzianka, ale czy ktoś o niego prosił?

Naturalnie dzisiaj Huawei wprowadza nowości na rynek w formie recyklingu, aby utrzymać dostępność do usług Google. To oznacza, że te same modele otrzymują naprawdę delikatne zmiany i nowe nazwy. Jak będzie w przypadku P30 Lite (2020)? Tego jeszcze nie wiemy, bo smartfon tak naprawdę pojawił się w Sieci wyłącznie za sprawą europejskiej ceny. Ta ma wynosić 349 euro, czyli około 1500 złotych. Gdzie szukać poszlak? W analogii do P20 Lite i P20 Lite (2019). Ten drugi po prostu okazał się Huawei nova 5i w przebraniu. Tym samym teoretycznie moglibyśmy zajrzeć do rodziny nova 6, ale ta jeszcze nie poznała swojego słabszego odpowiednika – z małym wyjątkiem. Mimo wszystko zmian może być naprawdę wiele, a podstawową może okazać się ulepszenie układu obliczeniowego. Oryginalny P30 Lite stawia na Kirina 710, który dzisiaj w średniakach Huawei został zastąpiony przez Kirina 810.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Skoro Putin używa Windows XP, to czemu Ty miałbyś tego nie robić?

Oczywiście nie zapominajmy o tym, że P40 Lite ma być Novą 6 SE i to właśnie wspomniany wyjątek. Być może P40 Lite poznamy wcześniej jako P30 Lite (2020)? To na razie zagadka, ale powinna zostać szybko rozwiązana, skoro sklepy zaczynają zdradzać istnienie tego smartfona. A, będzie dostępny przynajmniej dwóch kolorach – niebieskim i… Breathing Crystal, czyli zapewnie gradientowej bieli.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x