ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Wiedźmin znikające wspomnienia

Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza do Game Passa

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Wiedźmin 3: Dziki Gon autorstwa studia CD PROJEKT RED to bez dwóch zdań jedna z najlepszych gier tej dekady. Premiera hitu odbyła się w 2015 roku, a więc grubo ponad trzy i pół roku temu. Wydaje się to więc dobrą porą, aby trzecia część przygód Geralta z Rivii trafiła do biblioteki Xbox Game Pass.

Wiedźmin 3: Dziki Gon już za chwilę trafi do Game Passa

Xbox Game Pass

Abonament Xbox Game Pass, który w zamian za niewielką miesięczną opłatę oferuje dostęp do setek gier wideo, jest jedną z najlepszych rzeczy, jaka kiedykolwiek przydarzyła się branży. W bibliotece produktu Microsoftu znajduje się obecnie naprawdę wiele superprodukcji, a już jutro dołączy do niej kolejna. Mowa oczywiście o naszej dumie narodowej, czyli grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł ten trafi do konsolowej wersji Game Passa, lecz niewykluczone, że z czasem zawita też do tej pecetowej. O samej grze nie ma sensu się rozpisywać, bo z pewnością wszyscy gracze już o niej słyszeli. Od siebie dodam tylko jedno: oceny tej produkcji mówią same za siebie.

Zobacz także: Nowe badania podważają sens filtra światła niebieskiego w smartfonach i nie tylko

Warto wspomnieć, że wraz z Wiedźminem subskrybenci wspomnianej usługi będą mogli zagrać także w ostatni epizod Life is Strange 2 i staroszkolnego RPG-a Pillars of Eternity. Abonament Xbox Game Pass cały czas jest dostępny w promocji, w ramach której nowi użytkownicy za zaledwie 4 zł mogą zyskać aż trzy miesiące subskrypcji. Zakupu można dokonać tutaj – za tak śmieszną cenę zdecydowanie warto.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy