OnePlus ma problemy ze słuchawkami USB-C

OnePlus zapowiada tajemnicze urządzenie – to może być składany smartfon

Newsy

OnePlus to bardzo lubiana i ceniona firma, która obchodzi dziś swoje szóste urodziny. Kilka dni temu pisałem, że producent szykuje coś specjalnego. Wówczas mogliśmy tylko zgadywać, co to będzie, jednak teraz Chińczycy dali nam pewną wskazówkę. Co prawda to nadal nic pewnego, ale wiele wskazuje na to, że może chodzić o składanego smartfona.

OnePlus Concept One – co to takiego?

Targi Consumer Electronic Show, lub jak kto woli – w skrócie CES, rozpoczną się już za około trzy tygodnie w Las Vegas. Niedawno OnePlus poinformował, że zorganizuje wtedy specjalną konferencję, na której pokaże coś specjalnego. Teraz wiemy, że będzie to urządzenie o nazwie Concept One. Czym będzie ten sprzęt? Nie wiadomo na pewno, ale może to być składany smartfon, co sugeruje napis w powyższym teaserze, który pierwotnie został opublikowany na Weibo. W tłumaczeniu na polski brzmi on mniej więcej tak: „Zmienny design i konstrukcja. Zmienna przyszłość”.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: JBL zaprezentowało słuchawki bezprzewodowe, w których nie musimy martwić się o baterie

Oczywiście składany smartfon to tylko jedna z możliwości, gdyż obecnie nic nie jest pewne. O tajemniczym sprzęcie noszącym nazwę Concept One nie pojawiły się jak dotąd żadne przecieki, za co też należy się OnePlusowi uznanie, gdyż mało która firma potrafi utrzymać zupełnie nowy produkt w tajemnicy aż do jego premiery. Oczywiście ta jeszcze nie nastąpiła, ale szczerze wątpię, by do tego czasu cokolwiek miało się jeszcze w tej kwestii zmienić. Dajcie znać w komentarzach, czym Concept One będzie Waszym zdaniem!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x