7-calowy Sharp Galapagos oficjalnie potwierdzony!

Newsy

Sharp-Galapagos
Sharp jest kolejną firmą, która jakiś czas temu zapowiedziała wydanie swojego pierwszego tabletu z systemem Honeycomb. Japoński producent oficjalnie zaprezentował model Galapagos, który już wkrótce ma trafić do sprzedaży.

Niewielkim Sharpem Galapagos będą zainteresowane osoby, które uważają, że idealny tablet powinien mieć ekran o przekątnej 7 cali – tak też jest w tym przypadku. Ekran pozwala na wyświetlenie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. W przypadku tego elementu jest to dość typowa specyfikacja.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Producent zdecydował się na wykorzystanie układu Nvidia Tegra 2 z dwurdzeniowym procesorem taktowanym z częstotliwością 1.2 GHz. W kwestii pamięci – użytkownik do dyspozycji ma 1 GB RAM-u i 8 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Galapagos ma również kamerę internetową (2 Mpx), aparat cyfrowy (5 Mpx) i czytnik kart microSD.

Tablet Sharpa został wyposażony w modem 3G, który jest w stanie obsłużyć transmisję danych w standardzie HSPA+, dzięki czemu maksymalna prędkość pobierania może osiągnąć nawet 42 Mb/s. Innym atutem tego urządzenia jest bateria, która zgodnie z zapewnieniami producenta powinna pozwolić nawet na 7 godzin pracy.

Sharp Galapagos z systemem Honeycomb 3.2 najprawdopodobniej zadebiutuje na rynku na przełomie sierpnia i września. Producent na razie nie poinformował, w których krajach tablet będzie dostępny, ani jaki będzie jego koszt.

źródło: Pocket-lint


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x