Oppo Reno3 to smartfon, o którym wiemy już dosłownie wszystko, mimo że do jego premiery pozostało jeszcze dziesięć dni. I nie jest to jedynie zasługa przecieków, a oficjalnych informacji od producenta, który umieścił specyfikację tego smartfonu, oraz wersji Pro w sieci. Z drugiej strony patrząc na jego parametry, to firma nie ma powodów do wstydu. Zapowiadają się one na naprawdę udane urządzenia ze średniej półki i jeśli producent nie przesadzi z ceną, to zyskają one olbrzymią popularność.

Oppo Reno3 na zdjęciach

 

Oczywiście nie oznacza to końca przecieków. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia tego smartfonu. Mimo że poznaliśmy już jego wygląd na renderach, to ten często daje inne wrażenie niż to, jak smartfon faktycznie się prezentuje. Szczerze mówiąc wygląda niemal jak każdy inny smartfon na rynku. Niewiele się różni od na przykład mojego Redmi Note 7, który właśnie leży przede mną na biurku. Oczywiście nie zamierzam sugerować, że Reno3 kopiuje Xiaomi. Po prostu taki front urządzenia stał się już standardowy dla średniej półki. Z jednej strony jest to koszmar dla kogoś, kto chciałby się wyróżnić. Z drugiej jednak nie wygląda to źle i zapewnia sporą ergonomię.

Zobacz też: Ktoś ukradł niezaszyfrowane dyski twarde należące do Facebooka — są na nich ważne dane

Zdjęcia te zdradzają nam jednak coś jeszcze. Poznaliśmy bowiem więcej szczegółów na temat układu MiediaTek Dimensity 1000L 5G. Układ ten nosi także oznaczenie mt6885, co zapewne będzie zapisywane także, jaki MTK-6885. Jest to jednostka ośmiordzeniowa z czterema słabszymi rdzeniami Cortex-A55 o taktowaniu 2000 MHz. Cztery mocniejsze rdzenie zostały ukryte pod kodem błędu. Poznaliśmy jednak ich taktowanie, które wynosi 2202 MHz. Jednak wedle wcześniejszych przecieków będą to Cortex-A77. Na oficjalną premierę tego procesora musimy jednak jeszcze poczekać.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.