ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
pornhub podsumował rok

Kosmici, przebieranki i „zaszczytne” miejsce Polski. PornHub podsumował rok

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Serwis PornHub podsumował rok i pokazał m.in. listę państw, w których znana strona z filmami dla dorosłych jest najpopularniejsza. Jako Polacy często narzekamy na to, jak nasz kraj odbiega od innych. Tym razem nasi rodacy się wykazali i w raporcie PornHuba jesteśmy w czołowej 20 państw. Czy jest się czym chwalić, niech każdy oceni sam. Tymczasem wspólnie przyjrzyjmy się danym, które opublikował serwis.

PornHub podsumował rok zestawem statystyk

Serwis zanotował 42 biliony wyświetleń w mijającym roku, pojawiło się na nim 6,83 milionów nowych filmów, a ich obejrzenie zajęłoby 169 lat. Takimi danymi chwali się PornHub, udostępniając także listę 20 krajów, z których pochodzi najwięcej użytkowników strony. Liderami są USA, Japonia i Wielka Brytania. Polska zajmuje w tym zestawieniu 14. miejsce.

pornhub podsumował rok

Ciekawie prezentuje się zestawienie najczęściej wyszukiwanych haseł w wyszukiwarce na stronie. Drugie miejsce zajmują… kosmici. Według serwisu BiqData ma to związek z wydarzeniem na Facebooku, którego uczestnicy deklarowali, że pojadą szukać obcych do słynnej strefy 51. Popularne są także hasła związane z cosplayem czy postaciami z gier.

pornhub podsumował rok

Jeżeli ktoś sądził, że użytkownikami PornHub’a są niemal sami mężczyźni, był w błędzie. Kobiety stanowią 32% widzów ogólnie, a w Polsce ich liczba to 35% ogółu.

Czytaj także: Spotify Wrapped 2019 – sprawdź swoje muzyczne podsumowanie roku

Czego na PornHubie szukają Polacy?

Jeśli ktoś chciałby zabawić się w socjologa i zinterpretować to, co szczególnie interesowało naszych rodaków w mijającym roku, to poniżej udostępniamy statystyki związane z Polską. Pod kilkoma względami różnimy się od innych krajów. Podobne zestawienia PornHub przygotował także o innych państwach.

pornhub podsumował rok

Z całością raportu możecie zapoznać się na stronie PornHub Insights.

Źródło: PornHub Insights

Sprawdź najnowsze wpisy