ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 7

OnePlus planuje „coś specjalnego” na styczeń

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to firma, która szczególnie znana jest z flagowych smartfonów w bardzo dobrych cenach. Producent regularnie wydaje nowe urządzenia, jednak teraz dowiedzieliśmy się, że OnePlus planuje „coś specjalnego” na styczeń. Co to może być? Pewności nie mam, ale się domyślam.

OnePlus na CES 2020

OnePlus Special Event

OnePlus zapowiedział dziś konferencję, która odbędzie się 7 stycznia w Las Vegas na corocznych targach Consumer Electronics Show, w skrócie CES. Jak już wspomniałem, producent poinformował, że szykuje „coś specjalnego”, jednak nie zdradził żadnych szczegółów. Mam jednak swoje trzy typy: nowe bezprzewodowe słuchawki, OnePlus 8 lub smartfon ze średniej półki – np. OnePlusa 8 Lite.

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi 9T Pro, OnePlus 7 Pro, głośnik JBL GO 2 i więcej produktów w genialnych cenach!

Z jednej strony bezprzewodowe słuchawki nie wydają się być na tyle „dużym” produktem, by zapowiadać specjalnie dla nich konferencję. Jeśli zaś chodzi o OnePlusa 8, to teoretycznie pokazanie go już w styczniu wydaje się być o wiele za wcześnie. Najbardziej prawdopodobna wydaje mi się zatem premiera średniopółkowego smartfona OnePlusa (być może modelu 8 Lite) jednak to oczywiście nic pewnego, choć już wcześniej chodziły plotki, że firma pokaże go w 2020 roku. Warto wziąć pod uwagę, że równie dobrze możemy się doczekać czegoś spoza kręgu moich propozycji – np. inteligentnego głośnika. Na chwilę obecną wszystko to jest wróżeniem z fusów, a więc pozostaje nam jedynie wyczekiwać stycznia. A Waszym zdaniem co pokaże OnePlus? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy