Oppo to bardzo interesująca firma, która w Polsce pojawiła się na początku bieżącego roku. Nikogo zapewne nie zdziwię, jeśli napiszę, że producent regularnie wydaje nowe smartfony. Kolejny zostanie ujawniony już 26 grudnia, a będzie nim wyczekiwany model Reno3 Pro 5G (w zasadzie cała seria Reno3). Dziś poznaliśmy jego rzeczywisty wygląd, bo pewien chiński blogger zrobił mu zdjęcie.

Oppo Reno3 Pro 5G – prawdziwe zdjęcie

Oppo Reno3 Pro 5G

Oppo Reno3 Pro 5G w rzeczywistości możemy zobaczyć powyżej. Niestety zdjęcie nie objęło całego smartfona, a jedynie jego większą część. Nie przeszkadza to jednak, aby dostrzec, że Oppo postawiło na brak ramek, a zamiast charakterystycznego i przez wielu znienawidzonego notcha, w modelu Reno3 Pro 5G zastosowano wycięcie w kształcie kropki rodem z Galaxy S10e.

Zobacz także: Oto lista wszystkich filmów i seriali, które znikną z Netflixa do końca roku

Oczywiście wygląd tytułowego smartfona nie jest żadną nowością, bo wiele renderów wyciekło do Sieci już o wiele wcześniej. Dobrze jednak wiedzieć, że się sprawdziły, bowiem Reno3 Pro 5G, a przynajmniej jego fragment, wygląda dokładnie tak, jak mówiły przecieki. Warto przypomnieć, że urządzenie będzie reprezentowało „średnio-wysoką półkę”, bowiem w jego wnętrzu znajdziemy Snapdragona 765G wraz z towarzystwem 8 GB RAM i co najmniej 128 GB pamięci wbudowanej. Smartfon zostanie ponadto wyposażony m.in. w całkiem sporą baterię. Premiera Oppo Reno3 Pro 5G odbędzie się już za kilkanaście dni – czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.